Визначилися усі чвертьфіналісти Кубку Стенлі

Завершився перший раунд плей-оф у НХЛ. Визначилися вісім переможців, які продовжать боротьбу за Кубок Стенлі.

Підтверджуючи статус переможця регулярного чемпіонату, до другого кола змагань першими ще 29 квітня пройшли «Нью-Йорк Рейнджерс». Клуб з Нью-Йорка не залишив жодних шансів «Вашингтон Кепіталз», вигравши серію у чотирьох матчах (4:0).

«Флорида Пантерз», слідом за Рейнджерс, вийшла до чвертьфіналу Кубка Стенлі. У першому раунді «пантери» у п’яти матчах здолали географічних сусідів — команду «Тампу-Бей Лайтнинг». У вирішальному матчі Флорида розгромила «блискавок» з рахунком 6:1. Рахунок у серії: 4-1

Уболівальники не побачать у чвертьфіналі Кубку Стенлі дербі Нью-Йорка. Мрії про це зруйнувала «Кароліна Харрікейнз». Урагани 1-го травня знову здолали «Нью-Йорк Айлендерс», цього разу вдома 6:3, і разом з цим виграли серію 4:1.

Якщо на Сході були вже відомі три з чотирьох учасників другого раунду плей-оф, то на Заході на той час визначився лише перший чвертьфіналіст. Ним став «Колорадо Евеланш». «Лавини» на виїзді в перший день травня розбили «Вінніпег Джетс» 6:3, і закрили серію 4:1.

Другого травня «Едмонтон Ойлерз» став другою командою Західної конференції НХЛ, яка вже оформила собі вихід до чвертьфіналу Кубка Стенлі. Як і Колорадо напередодні, «нафтовики» здолали свого суперника «Лос-Анджелес Кінгс» з розгромним рахунком 4:1. До речі, минулого року, ці команди також грали між собою у 1/8-фіналу, тоді нафтовики виграли серію 4:2.

Четвертого травня завершився шостий матч першого раунду плей-офф Кубку Стенлі, в якому «Нешвіл Предаторз» приймав «Ванкувер Кенакс». Гості здобули перемогу з рахунком 1:0. У складі переможців голом за півтори хвилини до завершення гри відзначився нападник Піус Зутер. Таким чином, рахунок у серії став 4-2 на користь «Ванкувера».

«Бостон Брюінз» мінімально переміг Торонто (2:1) у сьомому матчі та виграв серію 4:3, закинувши вирішальну шайбу в овертаймі.

А 6-го травня в НХЛ визначився останній чвертьфналіст. «Даллас Старз» у сьомому матчі серії обіграв «Вегас Голден Найтс» 2:1 і вийшов на Колорадо. Факса став автором переможної шайби, а першу у Старз провів Джонстон. Таким чином у Кубку Стенлі буде новий володар (минулого року йогу здобули лицарі з Вегасу).

А на Сході стартував уже півфінал конференції. Рейнджерс виявилися сильнішими за Кароліну 4:3, повівши в серії.